w

Isamu po swoim banie za “pikselowego pen*sa” pokazuje: “Galopujące kur**two na Twitch bez bana”

Isamu został wczoraj zbanowany na Twitchu – jak sam mówi, za “pikselowego pen*sa”. Postanowił więc pokazać, co dzisiaj jest na TTV normą.


Isamu ewidentnie jest zirytowany sytuacją, jaka go spotkała. Chodzi tutaj oczywiście o jego bana na Twitchu. Youtuber pisał, że miało to związek z GTA i pokazaniem tam “pikselowego peni*a”.

W tym samym momencie na Twitchu nadal dozwolone są streamy, które głównie opierają się na wyglądzie dziewczyn. Oczywiście taki stan rzeczy utrzymuje się na TTV od jakiegoś czasu, ale w Polsce raczej jakoś szczególnie głośno się o tym nie mówi.

Isamu o Twitchu

Isamu jest jednym z tych youtuberów i jednocześnie streamerów, którzy głośno wypowiadają się na tematy, które ich dotyczą. Stąd na jego profilu Twitter pojawił się taki oto wpis:

Nagranie:

Czy to jest dozwolone na Twitchu? Tak, jak najbardziej. Powodem tego jest fakt, że w pomieszczeniu znajduje się basen. Twitch oficjalnie dopuszcza ubieranie strojów kąpielowych, gdy jest to uzasadnione plażą, basenem lub innym zbiornikiem wodnym.

Nie oznacza to jednak, że basen anuluje cały regulamin. Jeżeli dana streamerka albo streamer wykonuje czynności “nacechowane”, czyli sugerujące pewne niestosowne zachowania, to jak najbardziej może zostać zbanowana czy zbanowany.

W Polsce nie ma praktycznie tego problemu. W przeszłości było tylko kilka streamów, które raczej były organizowane stricte dla żartu. Same “baseny” nie są już tak popularne jak kiedyś, ale faktycznie nadal mają swoją niszę.