w

IShowSpeed zadzwonił do prawnika na streamie, zaskoczony ilością podróbek z jego twarzą

Wiadomo, że na różnych stronach, które są znane ze sprzedaży tanich gadżetów, znajdziemy wiele różnych podróbek.


To raczej nie powinno nikogo dziwić, że istnieje wiele stron i sklepów, które nielegalnie wykorzystują czyjeś wzory lub wizerunek, aby się wzbogacić. A ludzie mile zaskoczeni niskimi cenami rzeczywiście to kupują.

Zwłaszcza gdy coś aktualnie jest na topie i wiele ludzi się tym interesuje. Nawet sam IShowSpeed, wchodząc na jedną stronkę tego typu, zdziwił się, jak dużo rzeczy jest sprzedawanych bez jego zgody, a wykorzystują jego wizerunek.

IShowSpeed zadzwonił do „prawnika” na streamie

Na jednym z ostatnich swoich streamów Speed postanowił wejść na dobrze znaną wielu ludziom stronę – AliExpress, gdzie z ciekawości chciał kupić swój „merch”. A raczej podróbki merchu w o wiele niższych cenach. Streamer po chwili sam się zdziwił, jak dużo tego jest, dlatego postanowił zadzwonić do swojego „prawnika”, żeby pozwać „ludzi z Chin”.

Video

Klip: https://twitter.com/iShowSpeedHQ/status/1725621422557368400

Oczywiście – wszystko to jest w ramach żartu. Speed tak naprawdę nie zadzwonił do prawnika, a do swojego kolegi, który go udawał. Sam streamer powiedział później zresztą:

To znaczy, sam pewnie to kupię, ale… NIE.

I choć rzeczywiście początkowo wyglądało to legitnie, to ludzie znający Speeda zdają sobie sprawę z tego, że streamer nie przejmuje się takimi rzeczami i raczej nie ma zamiaru nic z tym robić.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka