w

Jacek Murański film. Data premiery filmu o youtuberach i nie tylko, który trafi do kin

Jedna z influencerek prawdopodobnie przedwcześnie, ale podzieliła się z ludźmi informacją o filmie, jaki trafi niedługo do kin.


Jacek Murański będzie grał w filmie prawdopodobnie jedną z postaci. Cały materiał ma być poświęcony ogólnemu tematowi “hejtu”, jaki pojawia się w sieci i poza nią. Takie informacje przekazuje Lasuczita – jedna z influencerek.

Oczywiście jej opis filmu może się różnić od tego, co faktycznie powstało. Lasuczita znana jest z dość specyficznego podchodzenia do życia. Zasłynęła w zasadzie tylko tym, że pojechała na obóz Team x.

Jacek Murański film

Film ma opowiadać historię Lasuczity, ale zapewne nie tylko jej, a przynajmniej kilku osób. Influencerka przedstawia to tak, jakby grała główną rolę, ale ciężko w to uwierzyć. Największą “gwiazdą” zapewne będzie Jacek Murański.

Video

Jeżeli influ mówi prawdę, to w kinach film powinien pojawić się 8 czerwca 2023, czyli już za kilka dni. Mało się o tym mówi, ale pewnie to się za chwilę zmieni. Ciężko w ogóle znaleźć jakieś większe informacje o tym filmie, ale skoro będzie grany “w całej Polsce” to musi się pojawić jakaś reklama tego cuda.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka