w

Jak zostaliśmy wyśmiani za granicą? Cały świat dowiedział się o tym wywiadzie na Fame MMA

Główna strona Reddita, główna strona 9gag. Jeden z wywiadów, o którym ostatnio pisaliśmy, naprawdę zrobił międzynarodową karierę.


To już któryś raz, gdy wspominamy o tym jednym wywiadzie w różnym kontekście, więc wszyscy zapewne doskonale wiedzą, o co chodzi. Alan, jeden z zawodników Fame MMA, udzielił wywiadu, na którym wykonywał bardzo dziwne gesty:

Szybko stało się to „hitem internetu”. Okazuje się, że nie tylko w Polsce ludzie to zobaczyli. Za granicą stało się to chyba nawet popularniejsze niż w naszym kraju.

No także tego

Najpopularniejszy wpis jest dodany na Reddicie, wylądował on w ogóle na głównej stronie serwisu, zdobywając ponad 41 tysięcy punktów – to naprawdę ogromna liczba. Podpis mówi chyba wszystko:

To dlatego powinniście czytać książki.

Co tam ludzie o tym piszą? Że Alan brzmi, jak postać z kreskówki:

Że jest to szczyt inteligencji:

Że dziennikarka ewidentnie ma dość:

Za każdym razem, gdy myślę, że osiągnęliśmy dno, ktoś mi pokazuje, że byłem w błędzie.

Komentarzy jest ponad 3 tysiące, natomiast wiele z nich się powtarza – że Alan tutaj wyszedł na niezbyt inteligentnego (delikatnie mówiąc), a dziennikarka sama nie wie, co ze sobą zrobić.

Alan zrobił też karierę w serwisie 9gag. Tam z kolei podpis to:

Gdy zapomnisz dać punkty w inteligencję podczas tworzenia postaci.

Komentarze oczywiście są bardzo podobne. Ludzie nawet nie za bardzo łączą to z Polską, bo pojawia się tutaj tylko kilka słów, natomiast Polacy chętnie wyjaśniają w komentarzach, kim jest Alan.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka