w

Japczan odpowiedział na pytanie o Disa: “W chu*u go mam, mam go na liścia”. Co na to Norbert?

https://youtu.be/Gnh3S8rASq0 | https://www.instagram.com/disstream

Wczoraj Dis został ogłoszony jako nowy zawodnik gali High League. Niemal od razu posypało się wiele różnych komentarzy.


Dis jest człowiekiem, który wywołuje skrajne emocje. Jedni chwalą jego “przemianę”, inni zwracają uwagę na bardzo kontrowersyjną przeszłość. Pojawienie się byłego streamera w federacji High League stało się więc bardzo medialne.

Medialne są również walki i ogólny udział Xayoo Industries tak samo w Fame MMA, jak i High League. Osoby, które nie za bardzo śledzą Twitcha praktycznie od razu po ujawnieniu informacji o XI zaczęły wręcz forsować walkę Disa z Xayoo, choć mało kto na TTV w ogóle chce poruszać ten temat i większość uważa to za zamknięty rozdział.

XI jest w zupełnie innym miejscu, niżeli Dis. Kiedyś te dwa światy faktycznie się łączyły, ale dzisiaj to stare dzieje. Sami widzowie w komentarzach pod materiałami z Japczanem zauważyli, że Xayoo Industries nic na ten moment nie musi, a jedynie może. Japczan po High League zyskał jeszcze większą sympatię – przez to, że zwyczajnie był sobą. Wygrana walka to wisienka na torcie.

Japczan o Disie

Z jakiegoś powodu nadal wiele osób uważa, że świetnym pomysłem byłoby odgrzanie konfliktu sprzed lat pomiędzy Disem, a Xayoo. Dlatego ten wątek często jest poruszany podczas różnego rodzaju wywiadów. Trochę to wygląda tak, jakby dzinnikarze liczyli na jakieś deklaracje, czy “poddymienie”.

I finalnie do lekkiego poddymienia doszło. Japczan po swojej wygranej walce z Bonusem odpowiedział na pytanie o Disa w taki sposób, że Norbert się do tego odniósł na Instagramie. Chodzi dokładnie o tę wypowiedź:

“(…) a ja słyszałem, że Dis trochę trenuje”

“W chu*u go mam, mam go na liścia, nie będę z nim walczył”

Na Instagramie Norberta pojawił się shot z tej odpowiedzi z podpisem “Co się typ napiął”:

Dis potem wypowiedział się o tym kilkukrotnie:

“Ku*wa Japczan. To, że pokonałeś Bonusa, który jest kaleką, nie oznacza, że masz mnie na liścia. Dałeś się chłopie ponieść emocjom i fantazji. Po co tak pier*olić.”

“Nie no, nie odbieram tego jako wyzwanie do walki. Mam takie wrażenie, że gość wyszedł… Skończył swoją walkę, wyszedł z oktagonu, był w dużym ferworze emocji, miał wywiady jeszcze na gorąco, no i trochę niepotrzebnie palnął i jakoś specjalnie się o to nie spinam i oglądając wywiady z chłopakami z Xayoo Industries mam wrażenie, że próbują odbijać od mojego tematu, więc tym bardziej się zdziwiłem, że Japczan wyskoczył z czymś takim. Bo ja rozumiem, emocje emocjami, no ale zrozumcie też mnie, że z mojej strony ciężko coś takiego zostawiać bez odpowiedzi, bo totalnie nie zgadzam się z tym, żeby Japczan mógł mieć mnie na liścia, chociaż jest większy.”

Sam Dis wspominał, że nie wie z kim będzie walczył. Jak słyszymy, nie jest to z jego strony żadna wymówka, po prostu nie dostał jeszcze żadnych konkretnych ofert. Ponoć tematy ewentualnych przeciwników Dis wraz z włodarzami zacznie dopinać “na dniach”.

Czy to jakiś konflikt? Streamerzy na Twitchu autentycznie nie są po prostu zainteresowani Disem i jego działalnością, a mimo tego cały czas otrzymują o niego pytania.