w

Japczan ujawnia, ile obecnie zarabia. Nawet po banie na Twitchu

Reklama

Wiele osób błędnie zakłada, że ban na Twitchu przekreśla karierę i powodu absurdalny spadek zarobków.


Japczan to polski streamer, który już dłuższy czas temu został zbanowany na TTV. Wiele osób uważa, że od tamtej pory jego sytuacja finansowa jest kiepska. Okazuje się, że wiele osób chciałoby zarabiać tyle, co Japczan.

Oczywiście zarobki streamera mocno spadły, ale nadal są stosunkowo wysokie. Jak sam Japczan zaznacza, nie jest to już 40, 50, czy 100 tysięcy, ale dalej są to bardzo duże pieniądze.

Japczan zarobki

Reklama

Japczan podczas wywiadu z Aleksandrą Florczak sam ujawnił, że na ten moment nie zarabia mniej, niż te 10 tysięcy złotych miesięcznie. Sam streamer wspomina, że według niego zarabia za dużo.

„Ja uważam, że jeżeli ja nic nie robiąc zarobię tyle, że nie przejem tego i nie… Opłacę opłaty za dom, wiesz, zatankuję samochód, kupię karmę dla pieska i nie wiem, se kupie parę gierek albo wydam 1000 złotych na głupoty to wydaje mi się, że to jest za dużo za bycie w internecie, że za dużo ludzie zarabiają (…)”

Japczan wychodzi w kontrze do wszystkich „męczenników”, którzy ciągle żalą się na zarobki. To dość oryginalne podejście. Japczan nadal obecny w polskim internecie, obecnie będzie walczył na gali Prime MMA 8.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka