Julia Wieniawa scena s*ksu w Nieobliczalna

Rozrywka

Reklama

Okazuje się, że Julia Wieniawa odegrała scenę, o której już jest bardzo głośno. Wystarczyło kilka godzin.


Julia Wieniawa zagrała w filmie „Nieobliczalna”. Produkcja Amazona już wywołała sporo emocji, a zapewne będzie ich jeszcze więcej. Mało kto przejął się samą historią, natomiast jest to pierwszy polski film fabularny na platformie Amazon Prime.

Julia Wieniawa faktycznie odegrała tam scenę seksu, która już przechodzi przez polski internet. Gdzie to zobaczyć? Najłatwiej na Amazon Prime, natomiast przecieki z filmu trafiły już w różne miejsca.

To dzisiaj najpopularniejsze

Reklama

Aby obejrzeć film, wystarczy posiadać Amazon Prime lub aktywować darmowy okres próbny. Oczywiście jest to już poza platformą, chociażby w takich miejscach jak Reddit.

Reklama

Tak w zasadzie to wystarczy wpisać imię i nazwisko aktorki. Na pewno jest to dość odważny krok, bo już rozchodzi się to na komunikatorach, no i jest też oczywiście w samym filmie jako takim. Dla wielu osób to będzie czymś, co w ogóle skusi ich do oglądania.

Julia Wieniawa na pewno zaskoczyła, widać tam bowiem całą „górę”. Więcej, niżeli pokazuje większość dziewczyn przykładowo na niebieskiej platformie.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej