w

Kamerzysta „usunął” kanał na Youtube. Co oznacza ukrycie wszystkich filmów i zmiana nazwy?

Kamerzystą zainteresowała się również telewizja. Pod naporem bardzo dużej krytyki, youtuber „usunął” swój kanał.


Kamerzysta pod naporem krytyki zdecydował się nie tyle usuwać kanał, ile zmienić wszystkie filmy na prywatne. Przypomnijmy, że „Kamuś” ma już z tym doświadczenie, dokładnie tak samo traktowano lata temu kanał Kruszwila.

Czy jest to ostateczne usunięcie? Zdecydowanie nie, ale widać, że tym razem dramy tej nie da się tak po prostu wygasić. Poprzednie afery, choć bardzo głośne, to nie odbiły się negatywnie na Kamerzyście. Teraz jest inaczej.

Zmieniona nazwa kanału i nazwa

Wchodząc obecnie na kanał widać czarne logo i wymowne [*]. Czy to oznacza kompletne odejście od Youtube? Wydaje się to bardzo wątpliwe. Być może jest to sposób Kamerzysty na przeczekanie wszystkiego, co się obecnie wokół niego dzieje.

Kanał nadal jest i nadal można w łatwy sposób przywrócić filmy, jak i nazwę. Youtube wykryje zmiany dopiero za jakiś czas, więc póki co, szukając kanału „Kamuś”, wszyscy będą trafiać właśnie na ten z czarnym logo.

Sam kanał stracił na ten moment ponad 10 tysięcy subskrypcji i wygląda na to, że trend spadkowy jeszcze się utrzyma. Sprawą interesują się ogólnopolskie media, w tym również te największe stacje telewizyjne.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka