w

Kamerzysta z usuniętym filmem na Youtube za „dręczenie”. Drama youtubera z niepełnosprawnym chłopcem

Kamerzysta, znany również jako Kamuś, stracił właśnie ze swojego kanału jeden z filmów. To wokół niego od kilkudziesięciu godzin trwała bardzo żywa dyskusja.


Kamerzysta jest naprawdę kontrowersyjnym twórcą na YouTube, który miał niedawno ogromną dramę z Kruszwilem i Fagatą. Teraz jednak sprawa dotarła do ogólnopolskich mediów, które nagłośniły informacje o filmie, a raczej o chłopcu, który wystąpił u Kamerzysty.

W skrócie Kamerzysta nagrał film z poniżającymi wyzwaniami, w którym udział brał chłopak określany w materiale bardzo negatywnie. Na Facebooku pojawiła się informacja o tym, że jest on „niepełnosprawny umysłowo”.

https://www.facebook.com/agnieszka.chulek/posts/4254002437945222

Film Kamerzysty usunięty

Ponieważ sprawą zainteresowali się tak samo youtuberzy, jak i media, film był masowo zgłaszany przez widzów. W efekcie Youtube zdecydował się go zawiesić. Na ten moment to jedyne konsekwencje, jakie poniósł Kamerzysta. Choć wiele osób w komentarzach w różnych miejscach zapowiada zgłoszenia do prokuratury, pójście na policję i wejście na drogę sądową.

Youtuber na Instagramie tłumaczył, że nie zrobił niczego złego, gdyż materiał był reżyserowany i nikt nie jadł ziemi „bo nikt nie musiał” Nikt z ekipy ponoć nie miał wiedzy odnośnie tego, że występujący chłopak jest w jakikolwiek sposób niepełnosprawny.

Video

Shot: M&M shoty

Mimo tłumaczeń Kamerzysty ludzie nie dają się przekonać. To kolejna duża drama tego typu, a jeżeli tym razem Kamerzyście ujdzie to płazem, to można się spodziewać, że granica pomiędzy reżyserią a prawdziwymi sytuacjami będzie się jeszcze bardziej zacierać.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Inne