w

Kolejna osoba potwierdza, że dostała propozycję. Fame MMA 22 na Stadionie Narodowym

Reklama

Wygląda na to, że jest kolejna osoba, która otrzymała propozycję walki. Ten pojedynek jednak nie jest jakiś niewiarygodny.


Książulo mówi wprost i wyraźnie, że nie chce walczyć, nawet na Narodowym. Tymczasem prawdopodobnie Fame MMA chce skusić jego ewentualnego rywala. Rozmowy ponoć trwają, choć youtuber jest przekonany, że walczyć nie chce.

Fame miało sobie wymyślić pojedynek Chajzer vs Książulo. To pod to była zapewne cała ta dziwna akcja z kebabem. Onet dostał odpowiedź od Filipa Chajzera, który potwierdza, że rozmowy trwają. Ale chyba tylko z jednej strony.

Filip Chajzer na Fame MMA

Reklama

Czy kogoś ten pojedynek interesuje? Z osób powiązanych z siecią niekoniecznie. Tyle, że Fame chce uderzać nie tylko w to typowo internetowe środowisko. Federacja ma plan, by jednak docierać do osób niepowiązanych z siecią i tym samym poszerzać krąg zainteresowanych pojedynkami.

Filip Chajzer potwierdza, że dostał propozycję walki z Książulem. Dla niego byłoby to coś dużego i chętnie by skorzystał. Tyle, że Książulo już nie jest tak pozytywnie nastawiony.

https://przegladsportowy.onet.pl/esportmania/influencerzy/15-mln-zl-dla-ksiazula-filip-chajzer-nam-potwierdza-sa-rozmowy/jfq8te5

Do walki zapewne nie dojdzie. Nie jest jednak powiedziane, że Filip Chajzer nie zawalczy z kimś innym. W sieci jest sporo osób, które mają do niego taką, czy inną urazę przez jego słynne już „chajzerowanie”

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka