w

Kolejny zawodnik nie wyszedł do walki. Czekała na niego policja, był ścigany

To już kolejna osoba ze świata walk, która musiała odpuścić swój pojedynek. Wszystko przez to, że była ponoć poszukiwana przez policję.


Ostatnio coraz więcej osób ze świata walk, czy freak’ów ma problemy z prawem. Tutaj na ostatniej prostej zrezygnowano z pojedynku i wiele osób zastanawiało się nad powodem takich, a nie innych zmian na karcie walk.

Co ciekawe, organizatorzy do końca nie wiedzieli o tym, że zawodnik jest poszukiwany przez policję. Najwyraźniej mężczyzna liczył na to, że uda mu się zawalczyć i potem odbyć karę. Niestety dla niego, służby widziały zapowiedzi wydarzenia.

Kolejna osoba była poszukiwana

Osoba powiązana ze światem Wisły Kraków nie zawalczyła na gali Gromda 14, bo miała być poszukiwana przez policję. „Kafjasz”, bo o niego tutaj chodzi czekał do samego końca na pojedynek, ale finalnie do niego nie doszło.

Mężczyzna ma ponoć kilka dni do odsiadki, ma to być odwieszony wyrok – tak przynajmniej mówi Mariusz Grabowski. Okazuje się, że policja pojawiła się na gali w poszukiwaniu zawodnika. Federacja finalnie zdecydowała się nie kombinować z jakimiś bocznymi wejściami.

Video

Film: https://youtu.be/o7HEf06Uufo

Gromda rządzi się swoimi prawami, tutaj policji najwyraźniej finalnie nie udało się zatrzymać poszukiwanego. To jednak pokazuje, że służby bardzo mocno przyglądają się tego typu wydarzeniom.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka