w

Kruszwil knuje z najdziwniejszą osobą, którą mógł wybrać

Kruszwil nadal nie pojawia się w internecie, ale co jakiś czas jest widoczny u różnych osób na Story. Tak jest i tym razem.


Kruszwil to postać, której raczej nie trzeba przedstawiać. Youtuber nadal zajmuje się swoimi biznesami, które nie polegają na tworzeniu YT, przynajmniej nie jako pierwsze skrzypce i twarz jakiegoś projektu.

To się jednak może zmienić. Niesamowicie natomiast dziwne, z kim coś knuje sam Kruszwil albo raczej u kogo na Story się pojawia. Czy to możliwe zbieranie nowej ekipy? Tego nie wiadomo, ale dobranie się w taką parę może naprawdę wiele namieszać.

Z kim kombinuje coś Kruszwil?

Film z Kruszwilem pojawił się u postaci znanej jako… Megakot. Tak, dokładnie ten człowiek z jakiegoś powodu miał styczność z Kruszwilem.

Video

Dlaczego Kruszwil się z nim spotkał i o co tam konkretnie chodziło? Tego nie wiadomo. Natomiast Megakot dalej tworzy content ze swoją o wiele, wiele młodszą partnerką. Jego ostatni filmik to dla przykładu coś takiego:

Video

Komentarze pod jego wpisami i filmami są dość mocne. Zdecydowanie nie jest to persona, którą można nazwać lubianą. Pojawia się więc zasadnicze pytanie: co tam robi w ogóle Kruszwil i dlaczego postanowił się spiknąć z MegaKotem? Czy to jakiś wspólny projekt czy coś innego – nie wiadomo.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka