w

Liza mówi, ile musi zapłacić jej chłopak, żeby zrezygnowała z OF

Liza, jedna z popularnych polskich influencerek, ale i streamerek, powiedziała, ile jej zdaniem chłopak powinien jej zapłacić, by przestała publikować na OF.


Liza jest obecnie w związku, a przynajmniej tak mówi. Influencerka podczas jednego z wywiadów wprost przyznała, ile jej zdaniem jej chłopak powinien zapłacić za to, by ta usunęła swoje konto na OF. Kwota może zaskoczyć, bo nie jest mała.

Ewentualnie oprócz pieniędzy może być też jakiś biznes. Liza sama wie, że jej słowa mogą budzić pewne wątpliwości, dlatego szybko podaje powody, dlaczego jej zdaniem tak mocno się ceni.

Ile chłopak powinien zapłacić Lizie, by ta usunęła OF?

Liza podczas rozmowy ujawnia, że jest to okrągły milion złotych lub jakiś biznes.

(…) jakby on nie chciał, żebym wrzucała jakieś zdjęcia, to musi dać mi jakąś alternatywę. Otworzyć mi jakiś biznes lub dać mi milion złotych.

Liza planuje skończyć z OF w wieku 27 lat, na razie całkiem dobrze tam zarabia, więc po wyliczeniu wszystkiego wyszło jej, że do 27 roku życia z samego OF zarobi około miliona. Czy ma to sens, czy nie, to już każdy musi sobie sam ocenić. Taka jest cena Lizy.

Jednocześnie streamerka mówi coś, co ma wiele sensu, tzn. chodzi tutaj o sytuację, w której związuje się z kimś, kto ma świadomość, iż Liza ma OF i następnie żąda od niej usunięcia zdjęć czy zaprzestania swojej działalności.

W Polsce jest kilka dziewczyn, które ze względu na związek zrezygnowały z prowadzenia OF i ogólnie tej branży, prawdopodobnie za friko. Działo się to także na polskim Twitchu.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka