w

Mikrocypek oświadczył się 20-latce na streamie. Reakcja nieźle wykręca

Reklama

Przedziwna sytuacja, w której brat zmienia się w kolegę, który następnie zmienia się w chłopaka dziewczyny. Magia.


Osoby będące blisko Mikrocypka same nie wiedzą, co tam się dzieje. Jeżeli kompletnie nie kumacie sytuacji, to tl;dr:

  • Mikrocypek to polski streamer Twitch, którego jedni kojarzą z platformy z chomikiem w nazwie, inni bardziej toura z Mokrym Sucharem.
  • Cypek wybił się między innymi dzięki swojej moderacji, Rybsonowi i właśnie Sucharowi.
  • Streamer ma wokół siebie osoby, które życzą mu dobrze, natomiast w ostatnich kilkudziesięciu godzinach podziało się tam coś dziwnego.
  • Cypek miał pojechać do hotelu w odwiedziny, bez streamów, ale coś mu się tam dłużej zostało.

Jesteśmy w momencie, w którym Mikrocypek wszystkim wmawia, że jest w związku z 20-letnią dziewczyną. Ta dziewczyna wraz ze swoim bratem, kolegą, chłopakiem tworzą konta i boostują im zasięg. I to w taki najgorszy możliwy sposób:

Video

Mikrocypek oświadczyny dziewczyna

Reklama

Doszło do tego, że Cypek miał się oświadczyć podczas jednej z transmisji na TT. Klip przechodził przez różne streamy, w tym Suchara:

Video

No wykręca, co tu można powiedzieć. O co tu w ogóle chodzi? Według Mikrocypka jest to żart, ta trójka ponoć wszystkich wkręca, że Cypek jest zakochany. Z drugiej strony Cypek miał się chwalić swojej moderacji, że coś z tą dziewczyną faktycznie było.

Reklama

Przedziwne, absurdalne. Dodatkowo kwestia brata. Najpierw to był brat. Potem się okazało, że to jednak kolega. Finalnie zdjęcia tej dwójki raczej nie sugerują, że łączą ich więzi rodzinne:

Video

Film: https://youtu.be/5kCst_IsmYI

O co tutaj chodzi? Wytłumaczenie Cypka jest takie, że to żart. Nie wszyscy to jednak kupują. Wiele osób z troski po prostu chce wiedzieć, co tam się dzieje i dlaczego jacyś ludzie nagle robią sobie „mikrokonta” i tworzą content na streamerze w tak dziwny i niesmaczny sposób.

Video

Film: https://youtu.be/5kCst_IsmYI

Pewnie się to jakoś rozwiąże. Nie da się ciągnąć pranka w momencie, gdy wszyscy o znają prawdę.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka