w

Mini Majk po 3 miesiącach odpowiada na ten fatalny film i tekst “śmieszne, jak twoja wypłata”

3 miesiące temu na kanale Pauliny z Ekipy Friza pojawił się film, pod którym Mini Majk został ostro skrytykowany. Po czasie youtuber to skomentował.


Mini Majk miał kilka kryzysów, natomiast ten był chyba największym. Pisało o tym wiele osób, a całość była szeroko komentowana między innymi na Twitterze. Przypomnijmy, o co tam chodziło. Paulina nagrywała z Mini Majkiem film, w którym znalazł się fragment o umiejętnościach łóżkowych.

Z kontekstu wynikało tyle, że Mini Majk bardzo “napiera” wieczorami, gdy Paulina chce iść spać. Rozmowa wyglądała tak:

Ja daję 7, nie ujmując Paulince, jest okej, mogłoby być lepiej(…). Nie chcę obrazić, ale jak to się mówi (…) po prostu Paulince się czasami… rób co chceta.

Paulina na to odpowiada:

Bo to jest często tak, że jestem bardzo zmęczona i marzę, żeby spać, a Majkel nie marzy, żeby spać.

A Majkel chce buszować. – komentuje youtuber.

I właśnie wtedy mi się nie chce i marzę, żeby zasnąć. – mówi Paulina.

A Majkel tam do końca, na upartego próbuje walczyć, nie poddaje się, jak prawdziwy wojownik.

Komentowało to całe mnóstwo osób, w tym między innymi Maja Staśko. Oczywiście jest ona tutaj jedynie jako przykład.

Mini Majk po kilku miesiącach

W ramach programu HL Mini Majk skomentował całą tę sytuację:

Mi się śmiać chce z tego, że ja niby Paulinę zmuszam do łóżka. To było tak, że po prostu zawodniczka pewna z HL znana dobrze jako Maja Staśko, no to ona mnie tak za słówko złapała i ona to tak jakby rozgromiła. A ludzie też wycięli sobie shota i to wszystko tak jakby… – mówi Mini Majk.

Też powiedziałeś to trochę złymi słowami, ale… – Wtrąca Paulina.

No ja to tak, źle to powiedziałem, ale nic złego nie zrobiłem.

Jakby ja byłam przy tobie i normalnie byłam szczęśliwa i nie wyglądałam, jak osoba, która była przez ciebie zmuszana i jeszcze siedziałam obok ciebie i nagrywałam odcinek i to puściłam w Internet. – mówi Paulina.

Źle dobrałem dobór słów. – odpowiada Mini Majk.

W filmie pojawił się także komentarz odnośnie słynnego już tekstu Mini Majka “śmieszne, jak twoja wypłata”.

To powiedziałem w nieodpowiednim momencie, ja nie żałuję rzeczy, które zrobiłem, żałuję rzeczy, których jeszcze nie zrobiłem. Po prostu też to powiedziałem nieodpowiednio. Źle to ubrałem w słowa można powiedzieć. Nie każdy oglądał ten podcast i to też było wycięte tak jakby.

Nikt nie obejrzał całego podcastu, a dzieciaki, które mają 11 lat, to one zawsze się będą wypowiadać. Podłapią, ktoś zshotował, będą widzieć te cechy złe, a nie te dobre.

Czy faktycznie tak było? To już indywidualna sprawa każdego. Obecnie Mini Majk nie ma zbyt dobrej opinii, ale nadal wiele osób chętnie go ogląda. Faktycznie jego kanał mocno podupadł – najnowszy film po tych 3 dniach ma 50 tysięcy wyświetleń. Nie jest to więc jakiś niesamowity wynik.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka