Mini Majk po raz pierwszy szczerze o rozstaniu z Pauliną. Zaskakujący youtuber, na którego mógł liczyć

Rozrywka

Reklama

Mini Majk udzielił ciekawego wywiadu na kanale „Między seriami”. Pojawiła się tam kwestia youtubera, który w tym momencie jestzbanowany.


Na temat rozstania z Pauliną Mini Majk powiedział w zasadzie to, co już przewijało się w innych wywiadach, tu jest to zsumowane. W skrócie, youtuber miał bardzo ciężki okres, z którego wychodzi. Mini Majk powtórzy raz jeszcze, że niepotrzebnie w ogóle zaczynał ten temat w mediach społecznościowych tzn. oboje z Pauliną mogli to zrobić inaczej.

Video

Klip: https://youtu.be/g4SDQnTYIYg

Reklama

Ciekawą informacją jest to, że Mini Majk stara się nie utrzymywać kontaktu z innymi, popularnymi youtuberami, choć są od tego zaskakujące wyjątki.

Na kim Mini Majk się nigdy nie zawiódł?

Reklama

Po raz kolejny w takich sytuacjach pojawia się ta sama osoba, którą Internet po części już skreślił, wydając jej łatkę. Okazuje się, że do Mini Majka odzywał się w cięższych momentach nie kto inny, jak Nitro.

Nitro ma opinię, jaką ma, natomiast po raz kolejny zza kulis słychać, że interesował się innymi i faktycznie oferował pomoc zupełnie bezinteresownie. Nikt nigdy jednak o tym nie wiedział.

„(…) mam kilku takich prawdziwych. Na przykład takiego, na kim się chyba nigdy bym nie przejechał, wiem, że on jest taki prawdziwy, jak coś się działo to pisał do mnie, czy wszystko jest okej, no to jest Nitro.”

Nitro pisał w momencie, gdy były problemy z Ekipą, czy gdy Mini Majk rozstał się z Pauliną. Youtuber wspomniał także o drugiej osobie, mianowicie Isamu.

Video

Klip: https://youtu.be/g4SDQnTYIYg

Na pewno sporo osób mocno się w tym miejscu zdziwi, bo te relacje wcale nie były takie oczywiste, otwarte, publiczne.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej