w

Modelka z OF przez „nieodpowiedni” cosplay z Cyberpunka nie została wpuszczona do samolotu

Cały świat usłyszał o historii, jaka przytrafiła się cosplayerce znanej jako Kine-Chan. Ta nie została wpuszczona do samolotu przez cosplay z Cyberpunka.


21-latka, znana przede wszystkim z niebieskiej platformy i cosplay’u, wybierała się na event. Jak opisuje New York Post, dziewczyna się spieszyła, więc stwierdziła, że pójdzie na samolot ubrana tak, jak poszłaby już finalnie na wydarzenie.

Obsłudze lotniska od razu coś nie pasowało. Finalnie zdecydowano, że dziewczyna nie może wejść do samolotu przez wzgląd na swój „nieodpowiedni strój”. Warto wspomnieć, że według Kine-Chan jest to po prostu cosplay z Cyberpunka Edgerunners.

Cosplay z Cyberpunka nieodpowiedni?

Cosplay przedstawia postać z serialu Cyberpunk Edgerunners. Jest to odzwierciedlenie Rebecci. Cała ta sytuacja została opisana bezpośrednio na Instagramie (tłumaczenie Google, więc niekoniecznie jest perfekcyjne):

Sama modelka pokazała, jak wyglądała tamtego dnia:

Przesada czy nie, osoby odpowiedzialne za funkcjonowanie lotniska uznały, że nie mogą wpuścić dziewczyny do samolotu. Czy ta będzie jakoś specjalnie na to narzekać? Raczej nie, bo o jej przypadku napisały największe światowe media, jak New York Post.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka