w

Na Twitchu pojawiły się polskie transmisje dziewczyn, które “szukają facetów na noc”

W kategorii rozmów pojawiają się transmisje dziewczyn, które mają szukać mężczyzn.


W kategorii “Rozmowy” od zawsze można było znaleźć kobiety, które dość mocno eksponują swoje wdzięki. Dlatego scamy na włączone kamery teoretycznie trudniej jest rozpoznać. Tutaj nie ma wątpliwości.

Całość wygląda zawsze podobnie. Przed kamerą siedzi ładna dziewczyna, która ma w profilu linki do swoich zdjęć i filmów 18+.

Szukam mężczyzny na Twitchu

Te kanały pojawiają się najczęściej w godzinach rannych, gdy mają największą szansę na przebicie się. W opisie całość jest napisana łamanym polskim. Na samym streamie widać tańcząca dziewczynę, która jest najprawdopodobniej puszczona automatycznie gdzieś z jakichś kamerek.

Często pokazywane są tam treści 18+, jak to na kamerkach. Podane linki do treści 18+ prowadzą na strony randkowe i inne serwisy, mające wyłudzać pieniądze, czy dane. Twitch reaguje na to stosunkowo szybko, ale zazwyczaj streamy “wiszą” po kilka godzin.

Czy to działa? Raczej nie, trudno traktować wyciszoną transmisję z tańczącą dziewczyną poważnie. Co ciekawe, ma to jakąś tam swoją popularność, a na kanałach pojawiają się nawet shoty.