w

Nagranie Magdy Gessler testującej burgera Isamu z GigaBuły: „Do d*py, to nie jest dobre”

Isamu otworzył swój pierwszy, stacjonarny punkt. Od kilku dni wiele mówiło się o tym, że Magda Gessler miała okazję testować burgera, jaki podaje GigaBuła.


GigaBuła to projekt, który bardzo się rozrósł. Teraz zrobiło się o nim jeszcze głośniej w związku ze słowami Isamu, które zostały w pewien sposób zweryfikowane przez nagranie. Isamu na Twitterze pisał, że Magda Gessler jedynie polizała mięso:

Wiele osób zaczęło wręcz cisnąć Magdę Gessler za to, że jedynie polizała mięso i nawet go nie próbowała. Szczególnie że burger został przygotowany przez zwycięzcę Master Chiefa.

A jak było?

W sieci pojawiło się nagranie z całej tej sytuacji, które trochę zmienia obraz Gessler „liżącej” mięso. Okazuje się, że restauratorka normalnie ugryzła mięso, przeżuła i wydała opinię:

Opinie na ten temat są różne. Na TikToku ludzie ewidentnie są podzieleni. Jedni wskazują, że Isamu po prostu minął się z prawdą, a opinia Magdy Gessler była do tej pory jedyną nieprzychylną. Drudzy stają po stronie youtubera:

Na pewno GigaBuła to jeden z większych projektów wśród polskich youtuberów, już planowane jest rozszerzenie o następne lokale w innych miastach.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka