w

Pograł 2 minuty, dostał czerwoną kartkę i zgarnął kasę z zakładu. Konkurent Friza największym wygranym

Wczorajsze rozgrywki Move nie ograniczyły się tylko do emocji na boisku, ale także po za nim.


Pierwsza, dość kontrowersyjna sytuacja dotyczyła spięcia Natsu i jednej z osób z Team X. Druga natomiast Czajnika, popularnego youtubera, określanego często jako największego konkurenta Friza. Jest to youtuber, którego wyświetlenia niejednokrotnie przebijały te osiągane przez Karola Wiśniewskiego.

To właśnie on zagrał w jednej z drużyn całe dwie minuty, by dostać potem czerwoną kartkę za kopnięcie Tyburskiego. Oczywiście potem zagrał jeszcze jeden mecz, ale już bez zakładu.

2 minuty i zgarnięta kasa z zakładu

Mecz, w którym grał Czajnik toczył się nie tylko o zwycięstwo, ale także o 10 tysięcy złotych za każdego zawodnika. Team Boxdel miał zakład z drużyną Wojtka Goli o to, kto wygra. Zanim jednak o reakcji Czajnika na przytulenie 5 tysięcy złotych, to akcja na czerwoną kartkę:

Dlaczego do tego doszło? Tyburski miał się przepychać, walczyć łokciami, co finalnie zirytowało Czajnika. Dlatego kopnął. Youtuber sam się potem śmiał z tego, że za 2 minuty zgarnął 5 tysięcy złotych jako część zakładu.

Klip: User22

Jednocześnie była to jedyna czerwona kartka, jaka pojawiła się podczas całego wydarzenia. Emocje były naprawdę duże, co pokazuje nagranie z szatni:

Klip: WOWZA

A miało być przyjemne wydarzenie pod znakiem „family friendly”. Wiadomo jednak, że to mimo wszystko rywalizacja, więc to naturalne, że niektórych ponosi.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka