w

Niebezpieczny rajd streamerów Twitch po Krakowie. Kilka razy było blisko czołówki

Polscy streamerzy Twitch urządzili sobie coś, co spokojnie można nazwać niebezpiecznym rajdem.


W historii polskiego Twitcha było wiele niebezpiecznych sytuacji na drogach, ale ten streamer póki co przebił wszystkich. Niedawno wszyscy naciskali, żebyśmy napisali o łamaniu przepisów na skuterze, ale czym był skuter w porównaniu do tego:

Video

Skojarzenia z Bogusiem z M3 są jak najbardziej na miejscu, chociaż tutaj po różnych klipach widać, że panowanie nad samochodem było dość wątpliwe. Jest to więc kompletnie inna liga. Dodatkowo dochodzi tutaj kwestia opon. Sam streamer kilkukrotnie podczas transmisji powtarzał, że te są łyse.

Bardzo niebezpieczna jazda na Twitchu

Czasami docierają do nas klipy, na których ktoś łamie przepisy – wszyscy kiedyś się śmialiśmy z incydentów pewnego Seicento, ale tutaj to już kompletnie inna galaktyka.

Video

Tych klipów w takim klimacie jest więcej. Jeżdżenie przez rondo w ogóle w przeciwnym kierunku? Nie ma problemu:

Video

Grożenie taksówkarzowi i tego typu rzeczy to już niemal, jak wisienka na torcie:

Video

O przekroczeniach prędkości trudno mówić, bo licznika nie ma. Ale można się domyślać, że przejazd ten nie był zgodny z przepisami i pod tym względem. Udział w tym brał jeden z nieznanych póki co streamerów i drugi, który już jest mocniej kojarzony – jechał jako pasażer.

Video

Video

Czy ktoś coś z tym zrobi? Trudno powiedzieć. Jeżeli klipy zostaną sprawniej usunięte, niż teraz, to prawdopodobnie nie. Nie oglądało też tego jakoś szczególnie dużo osób, bo w peaku było to 39. Oczywiście po publikacji na Boopie dowie się o tym znacznie więcej ludzi i jak ktoś będzie chciał, to na luzie dotrze do źródła. Póki co panowie sprawnie rozpoczęli usuwanie wszystkiego.

Kanał na Twitchu nie został zbanowany, przynajmniej na ten moment. Kanał na TT jest usunięty. Powstało już jednak wiele kopii filmów.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka