w

Ninja i Pokimane pojawią się w kreskówkowej wersji na największych billboardach w USA. O co chodzi?

Światowej sławy streamerzy stali się częścią ciekawego projektu. Zostaną zareklamowani w formie kreskówek.


Mimo że nie każdy gracz lubi oglądać streamy, to trudno znaleźć kogoś zainteresowanego światem gier, kto choć raz nie usłyszał o Tylerze “Ninji” Blevinsie czy Imane “Pokimane” Anys. Ta dwójka osiągnęła to, o czym marzy większość streamerów z całego świata – rozpoznawalność, sławę, miliony obserwujących i oddaną grupę fanów, którzy będą ich wspierać dosłownie we wszystkim.

Okazuje się, że streamerzy doczekali się wielkiego wyróżnienia, które już w swoich założeniach jest niesamowicie ciekawe. Chodzi o stworzenie reklam w kreskówkowym stylu, których bohaterami zostaną Ninja i Pokimane. Jak to wygląda i o co dokładnie chodzi?

Ninja i Pokimane w wersji kreskówkowej

Nie codziennie gwiazdy internetu reklamują swoje treści na jednym z największych billboardów w Stanach Zjednoczonych. Takie wyróżnienie trafiło do dwójki niesamowicie znanych streamerów. Chodzi o 29-letniego Richarda Tylera Blevinsa, znanego w internecie jako Ninja, oraz o 25-letnią Imane Anys, występującą pod nickiem Pokimane.

Obie sławy zgromadziły na swoich streamach i mediach społecznościowych niewyobrażalną liczbę fanów. Ilość obserwujących, którzy przychodzą na ich streamy, liczy się w milionach, co dla zwykłego użytkownika internetu jest praktycznie nieosiągalne. O wspomnianej dwójce mówi się nie tylko w kręgach konkretnych gier, ale także ogólnie i kojarzą je często nawet ci, którzy kompletnie nie oglądają streamów ani nie grają w gry komputerowe.

Streamerzy mieli w swojej historii wiele wielkich osiągnięć. Niejednokrotnie pokazywali swoje zadowolenie, ale tym razem ich radość sięga zenitu. Okazuje się, że czeka na nich jeszcze większe wyróżnienie – reklamy o nich, które będą pokazane na Times Square.

Czym jest Times Square? To plac w dzielnicy Midtown w Nowym Jorku znajdujący się na skrzyżowaniu Broadwayu i alei Siódmej. Jest to jedna z ikon Nowego Jorku. Słynie z wielkiej liczby reklam świetlnych. Zapewne część osób kojarzy zdjęcia z tego miejsca, nawet jeśli nie była świadoma, jak ono się nazywa.

Reklamy przedstawiają znanych streamerów w formie kreskówkowej. Ukazani są oni jako superbohaterowie, którzy dzięki swoim supermocom ratują świat przed wrogami i potworami. Wszystkiemu towarzyszy niesamowicie dynamiczna i kolorowa animacja, która robi wrażenie i cieszy oko.

Z tweetów Pokimane i Ninjy widać, że nie ukrywają swojej radości, a ich wersje kreskówkowe przypadły im do gustu.

Ninja ogłosił także, że do sprzedaży trafią winylowe figurki z limitowanej edycji, które zakupić będzie można od 27 maja.

Obie animacje można obejrzeć poniżej:

Widać, że zarówno gwiazdy, jak i ich fani są mocno podekscytowani całym wydarzeniem. Powyższe animacje obejrzały już miliony osób, a zainteresowanie nimi ciągle rośnie.

Ninja i Pokimane nie są jedynymi streamerami, którzy otrzymali własne reklamy. Twitch wciąż ujawnia nowe informacje, przez co wielu fanów zastanawia się, kto jeszcze otrzyma własną kreskówkę w najbliższych dniach.