w

Ninja właśnie otrzymał swoją postać w Raid Shadow Legends, grze, która za chwilę opanuje Twitcha

Raid Shadow Legends za chwilę ruszy z kolejną kampanią promocyjną, również na polskim Twitchu.


Już za kilka dni polski Twitch zostanie opanowany przez transmisje sponsorowane, głównie za sprawą Raid Shadow Legends. Starsi stażem widzowie TTV na pewno wiedzą, z czym to się je. Co ciekawe, do gry wprowadzono właśnie postać Ninjy.

Ninja przede wszystkim kojarzony jest z Fortnite, choć przez kilka miesięcy kompletnie nie grał w produkcję Epic Games. Ostatnio jego streamy nie są jakoś szczególnie chętnie oglądane – po powrocie z Mixera nie udało mu się odbudować dawnej widowni.

Jak wygląda postać Ninjy?

Dla Ninjy stosunkowo niska oglądalność na poziomie 4590 widzów nie jest problemem. Streamer jest bowiem milionerem i wielokrotnie mówił, że w sumie nie musi już pracować, a wszystko robi obecnie z czystej pasji.

Tak czy inaczej, postać Ninjy znajdzie się w grze Raid Shadow Legends, choć co ciekawe, Ninja nigdy w nią nawet nie grał. Jest to więc zabieg czysto marketingowy.

Ninja będzie darmowym bohaterem, który dołączy do 500 innych, grać nim będzie można od 16 lipca. Na pewno będziecie mieli możliwość zobaczenia go w akcji, bowiem na polskim Twitchu niedługo ruszy kampania promocyjna u kilku największych twórców.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka