w

Nitro odpowiada na wygraną licytację przez Szpaka. Kiedy się spotkają, co będą robić?

Faktycznie Szpaku wygrał licytację WOŚP od Nitra, raper i youtuber mają się niedługo spotkać.


Szpaku faktycznie nie tylko brał udział w licytacji, ale także ją wygrał. W efekcie za ponad 10 tysięcy złotych będzie mógł się przejechać BMW M2 i spędzić dzień z Nitrozyniakiem. Cała ta sprawa ma kilka “odcinków”:

Nitro odpowiada, kiedy się spotkają

Podczas jednej z ostatnich transmisji, Nitro postanowił odpowiedzieć na zalew pytań odnośnie Szpaka. Youtuber wspomniał, że póki co nie wie jakie są intencje rapera, ale już z nim rozmawiał. Mają się spotkać po otworzeniu hoteli, czyli w okolicach 12 lutego. Póki co nie wiadomo, czy powstanie z tego jakiś materiał i co tak naprawdę zamierza Szpaku.

Video

Źródło: Sergito

Nitro wspomina, że jedyne jego obawy dotyczą tego, że cała akcja to przede wszystkim pomoc chorym dzieciom. Wszystko to bowiem dzieje się przede wszystkim przez wzgląd na WOŚP, a sprawa ze Szpakiem nieco to przykrywa.

Póki co w tym temacie dzieje się stosunkowo niewiele. Aukcja faktycznie została wygrana przez rapera, Panowie się spotkają i najprawdopodobniej powstanie z tego jakaś mała relacja. Po słowach Nitra można się spodziewać, że jednak będzie chciał w tym wszystkim zaznaczyć, że chodzi tutaj przede wszystkim o WOŚP.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka