w

Nitro pokazuje swoje zarobki na Youtube. Ile zarabia się jako youtuber z 1.8mln subów?

Fot. https://youtu.be/zZiU_QhUFMk

Nitrozyniak jest zdecydowanie jednym z najpopularniejszych twórców w polskiej sieci.


Nitro nigdy nie miał większych problemów z pokazywaniem swoich zarobków i mówieniem o nich bezpośrednio. Youtuber wielokrotnie pokazywał swoje liczby, które udowadniały, że platforma Google nie za bardzo lubi kontrowersyjne treści.

Choć Nitrozyniaka większość kojarzy przede wszystkim z Youtube, to dużą część jego przychodów pochodzi na ten moment z Facebooka. Przypomnijmy, że streamowanie tam jest dla dużych twórców niesamowicie opłacalne.

Ile zarobił Nitro w ostatnim miesiącu na Youtube?

Nitro przy okazji komentowania zarobków Mandzia pokazał także swoje. Okazuje się, że w okresie od 21 listopada do 18 grudnia, główny kanał z 1.8mln subskrypcji zarobił 7.8 tysiąca dolarów. W przeliczeniu daje to około 29 tysięcy złotych.

Czy jest to dużo? Zależy, jak na to spojrzeć. Za wyświetlenia Nitro teoretycznie powinien zarabiać więcej. Ogromne jednak znaczenie ma w tym przypadku treść kanału. Ten przez kilka ostatnich lat był w stanie zarobić 49 tysięcy dolarów, czyli około 181 tysięcy złotych.

Youtuberzy zarabiają niekiedy naprawdę duże pieniądze, natomiast trzeba pamiętać, że same reklamy stanowią jedynie jakąś część zarobków, do których dochodzą jeszcze ubrania, współprace czy deale z innymi platformami pokroju Facebooka i Twitcha.