w

Opłacało się być kumplem Friza. Mniej, niż 30 filmów dało mu takie pieniądze

Na tym przykładzie łatwo zrozumieć, dlaczego Friz tworzy sobie własnych youtuberów. Jego boost daje naprawdę sporo.


Koniec roku to czas podsumowań. I tak oto, część osób powiązanych z Ekipą wrzuciła swoje wspomnienia, inni postanowili dorzucić tam informacje chociażby o swoich zarobkach. Wśród nich jest Przemek Pro – pojawił się na polskim Youtube kilka miesięcy temu, opublikował do tej pory 28 filmów.

5 miesięcy temu na jego kanale pojawił się pierwszy materiał o tym, jak poznał Friza:

Od tamtego czasu było jeszcze kilka różnych filmów z Frizem, czy innymi Ekipowiczami. Jak to się finalnie przełożyło na pieniądze?

28 odcinków i zarobki

Sam youtuber potwierdza, że musi oddawać część swoich zarobków Ekipie. Nie ma tu więc może NDA, ale jednak wiąże go umowa na podstawie której musi się rozliczać z Ekipą.

Wyświetlenia na kanale nie są jakieś niesamowite, ale jak widać, nie trzeba mieć ich jakoś bardzo dużo, by móc zarabiać dobre pieniądze. Szczególnie, że odcinki Przemka Pro są w miarę długie i zapewne utrzymują dobry czas oglądania.

Czyli w sumie jest to ponad 100 tysięcy złotych za 28 odcinków. W sumie wychodzi 3.8 tysiąca złotych na odcinek i trzeba tutaj pamiętać, że mowa o reklamach. Przykładowo w ostatnim filmie w tym roku Przemek zawarł reklamę Fortnite, która również na pewno trochę mu dała.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka