w

Paramaxil został zbanowany na Twitchu. Prawdopodobnie za wczorajszą akcję

Paramaxil został zbanowany, powodem najprawdopodobniej jest wczorajsza sytuacja.


Przypomnijmy, że Paramaxil miał wczoraj groźnie wyglądającą kolizję. Jego Seicento prawdopodobnie dostanie szkodę całkowitą, patrząc na poważne uszkodzenia przodu.

Wiele mówiło się o tym, że streamer może zostać zbanowany i rzeczywiście kilkadziesiąt minut temu jego konto zostało zablokowane. Na ten moment nie wiadomo jeszcze za co, natomiast można przypuszczać, że chodzi o wczorajszą sytuację.

Video

Paramaxil zbanowany

Sprawa Paramaxila została poruszona także na Reddicie, gdzie wiele osób wprost pisało, że streamer powinien być zbanowany. Kanał na pewno dostał ogromną ilość zgłoszeń. W takiej sytuacji możliwe, że ban został nałożony automatycznie, choć nie jest to potwierdzona informacja. W historii były już takie przypadki.

Jest to piąty ban streamera. Jeden z nich był permanentny, natomiast z możliwością odwołania się. Nie wiadomo jeszcze, na jak długo tym razem Paramaxil został zawieszony.

W tym momencie nie ma żadnego komentarza Paramaxila odnośnie bana, natomiast przypomnijmy, że streamer wczoraj wieczorem jeszcze uruchomił transmisję w celu wyjaśnienia, że spowodowany wypadek nie był jego winą. Część osób w to wierzy, inni nie.

“Czy będzie ban? Czemu, jak chłop we mnie wyje**ł. Zajechał mi drogę. Wjeżdżam na rondo, dwa wjazdy na rondo, lewy i prawy. I chłop z lewego zajechał na prawy, zajechał mi drogę i przód sejaka cały skasowany. (…) Kogo wina? No jego.”

Na Insta Stories pojawiła się też wiadomość, że nic “raczej” nikomu nie jest.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka