w

Pierwsza polska streamerka zrobiła streama spod prysznica, pokazując całkiem sporo

https://twitter.com/BellaLollitta

To chyba pierwszy stream tego typu w Polsce. Do tej pory nie było takiej transmisji.


Do tej pory chyba nikt nie robił typowych streamów spod prysznica. Było kilka basenowych projektów, ale krążyły one właśnie wokół basenu. Tutaj streamerka szykuje się na typowy content basenowo – prysznicowy.

https://twitter.com/BellaLollitta

Streamerka dopiero zaczyna swoją przygodę, choć jest całkiem znaną influencerką. Na Instagramie obserwuje ją ponad 300 tysięcy osób. Na Twitchu nie zna jej praktycznie nikt, choć na pierwszych streamach miała ponad 100 osób.

Tak to wyglądało

Jest to więc prawdopodobnie pierwsza streamerka, która faktycznie transmituje spod prysznica czy też bardziej z wanny. „belalollitta”, bo niej mowa, miała do tej pory dwa streamy, oba po kilkadziesiąt minut. Ale to wystarczyło, by pojawiło się trochę klipów takich, jak ten:

Video

Nie ma głosu, ale no nie jest on jakiś konieczny, przynajmniej w tym klipie. Patrząc na content influencerki, to ma ona niebieską platformę i dodaje treści, jakich można się spodziewać, oglądając streama. Te niektóre zdjęcia ogólnie są dość zabawne.

https://twitter.com/BellaLollitta

Inne już nie pokazują „siema”. W każdym razie Twitch zyskał nową osobę, wokół której już zrobiło się dość głośno.

https://twitter.com/BellaLollitta
https://twitter.com/BellaLollitta

Czy sposób na baseny jest dobry, by się wybić? W Polsce jak najbardziej. Masa ludzi wciąż jest niesamowicie ciekawa tego typu rzeczy.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka