w

Po 8 miesiącach nieaktywności powrócił jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów

Jeden z najbardziej popularnych i zarazem tajemniczych youtuberów raz jeszcze powrócił. Choć nie do końca wiadomo, na jak długo.


Na polskim Youtube jest w sumie wiele zagadek, które zostały rozwiązane, ale nikt o to właściwie nie prosił. To jedna z nich. Klocuch latami publikował bez ujawniania tożsamości. I choć istnieje wiele teorii na temat tego, kto podkłada pod niego głos, to tak naprawdę ludziom jest to obojętne.

Klocuch kilka miesięcy temu kompletnie zniknął. Nikt nie wiedział, czy to koniec tej historii, czy może ktoś, kto jest odpowiedzialny za jego głos, ma obecnie więcej zajęć.

Powrót Klocucha na Youtube

Po 8 miesiącach ciszy Klocuch powrócił. Film, konkretniej piosenka, która została ostatnio dodana, szybko zdobyła popularność. Po 3 dniach udało się przekroczyć 200 tysięcy wyświetleń. Nie wiadomo, czy to powrót na dłużej, czy tylko na tę jedną akcję.

Klocuch to projekt, który jest już klasykiem, jeżeli chodzi o polski Internet. Jest masa teorii na temat tego kanału, a najpopularniejsza mówi o tym, że w ciągu lat postać Klocucha przejmowały kolejne osoby.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka