w

Po tej spinie Murcix zablokowała Mini Majka. Byli ekipowicze po prostu się zwyzywali

Murcix w filmie z Czajnikiem wspomniała, że miała spinę z Mini Majkiem, która poskutkowała wyzwiskami.


Nie ma nic niesamowitego w tym, że ludzie się kłócą. Szczególnie gdy tak, jak w przypadku byłych już ekipowiczów ,muszą ze sobą przebywać niesamowicie dużą ilość czasu. Podczas jednego z odcinków Murcix ujawniła, że tak pokłóciła się z Mini Majkiem, że wręcz go zablokowała.

Wcześniej youtuberzy nie szczędzili sobie gorzkich słów. Dokładne cytaty nie padają, ale Murcix wprost mówi, że influencerzy się zwyzywali. Co dziwne, nie chodziło o nic niesamowitego, ale zapewne emocje wzięły tutaj górę.

Spina Murcix i Mini Majka

„(…) ja np. miałam spinę z Mini Majkiem i normalnie się z nim zwyzywałam i go zablokowałam na Facebooku, Messengerze i wszędzie” – mówi Murcix. Jaki był tego powód? Okazuje się, że chodziło o kota Marty.

Mój kot nasikał mu do akwarium z żółwiami i on się zes…ł do mnie, że mam iść to posprzątać, a to nie była moja wina, że tego nie zakrywał i mu powiedziałam, że nie będę nic sprzątać i się pokłóciliśmy o mojego kota.

Zablokowanie nastąpiło po tym, jak Mini Majk miał powiedzieć do Marty „on do mnie mówi coś tam, że mam wypie…ać i go zablokowałam”. Oczywiście po tym youtuberzy mieli se sobą kontakt, bo z kontekstu wynika, że było to w czasach jeszcze tych typowo ekipowych.

Film: https://youtu.be/Pc3M4fJkmNY

Ludzie mocno się podzielili w komentarzach, wskazując, że jednak wypadałoby posprzątać. Ale to tak zamierzchłe czasy, że aż dziwne, że zostały teraz wspomnianie.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka