w

Po tym wszystkim Nikita jest w związku z montażystą gwiazdy Fame MMA

Reklama

Nikita niby przypadkowo pokazała podczas streama tapetę, na której jest prawdopodobnie ona i jej partner.


Wszyscy powoli zaczynają zapominać o Nikicie. Ta ma zamiar otworzyć swój własny kanał na Youtube i tworzyć content podobny, do innych, typowych youtuberów. Ciężko powiedzieć, czy specjalnie, czy może przypadkowo, ale Nikita zdaje się, że potwierdziła plotki o jej związku.

Kogo to interesuje? 5 godzin po publikacji na TT wbiło to ponad 800 tysięcy wyświetleń, a liczba ta ciągle rośnie.

Już wcześniej podczas transmisji niby niewinnie wysyłała do chłopaka „buziaki”, pozwalając na rozprzestrzenianie się plotek. Jej aktualna pozycja nie jest jakaś niesamowita, nie budzi już większego zainteresowania.

Po tym wszystkim w związku z…

Reklama

Nikita podczas streama pokazała „przypadkowo” tapetę, jaką posiada. Z kontekstu można wyciągnąć, że jest tam ona z jej chłopakiem. I to takim faktycznym, a nie kolejnym kolegą.

Video

Ludzie tam dostrzegają Amadeusza, ale to prawdopodobnie nie on, choć ktoś z jego otoczenia.

Mowa tutaj o osobie, która sama o sobie mówi jako o montażyście i operatorze właśnie Amadeusza. Jedynie kolor włosów niekoniecznie się zgadza, ale może to kwestia oświetlenia.

Video

Czy to zaskakujące? I tak i nie. O ile oczywiście jest to prawdą, bo nadal równie dobrze może to być tapeta z internetu. Zachowanie Nikity jednak świadczy o tym, że pokazała coś, czego nie powinna. Albo właśnie odwrotnie. Ludzie w komentarzach piszą, że w sumie „wszystko zostało w rodzinie”.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka