w

Polakowi puściły nerwy. Natan Marcoń z rozciętym nosem przed Fame MMA

Adrian Polak po prostu nie wytrzymał. Natan zgodnie z przewidywaniami pojawił się w przebraniu wiadomo kogo, natomiast Polak w stroju policjanta.


Podczas dzisiejszego F2F nie działo się nic niezwykłego, ale emocje w chłopakach było ogromne. W pewnym momencie Adrian Polak nie wytrzymał i rzucił się na Natana Marconia. Efektem tego jest rozcięcie, jakie pojawiło się na twarzy Marconia.

Jednocześnie padła potwierdzona informacja o tym, że Natan za poruszanie tematu rodziny został ukarany finansowo. Polak natomiast swojej kary nie zapłacił, będzie ona potrącona z kontraktu. Wychodzi więc na to, że Polak nie przeleje pieniędzy, zamiast tego federacja zapłaci mu mniej.

Adrian Polak nie wytrzymał

W pewnym momencie, po kilku słowach Natana, Adrian po prostu nie wytrzymał i rzucił się na Natana z kopnięciem. Nie wiadomo jak, ale Natan skończył z rozcięciem.

Video

Panowie dalej powiedzieli kilka słów i ich część się skończyła. Adrian obiecał uszkodzić Natana tak, że ten nie będzie w stanie już nigdy walczyć. Czy tak będzie? Adrianowi głównie chodzi o poruszanie tematu rodziny, natomiast jego walki często były dość nudne.

„Mam od razu informację od organizacji, Adrian Polak zostanie ukarany przez organizację”

Tak mówił Hubert Mściwujewski podczas następnego panelu.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka