w

Polska streamerka ostro o “słodkich” dziewczynach na Twitchu. Nazywa to robieniem z siebie kret*nki

Jedna z popularniejszych polskich streamerek, która swoją drogą nieoficjalnie ma walczyć z Mają Staśko, wypowiedziała się o tym, jak wygląda polski Twitch.


Jedna ze streamerek Twitch w ramach odcinka z Nitro wypowiedziała się, jak obecnie wygląda jej zdaniem Twitch. Jak słyszymy, ludzie sami nie chcą oglądać streamerek, które mówią to, co myślą. Najlepiej mają się oglądać dziewczyny, które mówią o tym, jakie są “malutkie”, UwU etc.

To jeden z pierwszych głosów streamerek Twitch, które opowiadają o tym w ten sposób. Do tej pory wszyscy tłumaczyli to tym, że po prostu ludzie wolą streamerów, a kobiety oglądane są zwyczajnie rzadziej bez większej przyczyny.

Mrs_Honey o Twitchu

Mrs_Honey ostatnio zyskuje dużą popularność, między innymi przez założenie przez siebie konta na OF. Tutaj sprawa jest jasna, streamerka podoba się sobie i nie ma problemu z monetyzowaniem “swojego kawałku mięsa”, o czym wprost mówi. Pada tam też kilka kwestii typowo powiązanych z tematyką 18+, jak ulubiona kategoria filmów, na co Honey odpowiedziała, że preferuje najbardziej kompilacje.

Ciekawy jest natomiast wątek odnośnie ogólnie streamerek. Jak mówi Honey:

(…)mówisz, co myślisz itd. to oni nie chcą tego słyszeć. Zazwyczaj większe zasięgi na Twitchu mają dziewczyny, które są takie ‘o, ja jestem taka malutka, tutaj jakieś UwU’, albo robisz z siebie taką kretynkę, albo siedzisz w basenie, albo masz 200 widzów i mówisz, co myślisz.

Czy faktycznie dziewczyny mają tylko te trzy możliwości? Trudno powiedzieć, natomiast faktycznie żadna streamerka nie wybiła się na tyle, by można ją było porównywać ze streamerami. Najbliżej jest Kasix, która nieprzerwanie jest TOP 1 streamerką w Polsce. Kasix ogląda obecnie średnio 1500 osób.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka