w

Polska streamerka Twitch odpowiada po założeniu OF: “Nie dla losowych psów”. Ile z tego zarobiła?

Polska streamerka Twitch zgodnie z zapowiedziami założyła swojego OF, co przeszło przez Internet ze sporym szumem. Nawet Nitro dzwonił do streamerki, standardowo składając dość oryginalną propozycję.


W temacie OF robi się coraz głośniej. Między innymi ze względu na Sylwestra Wardęgę, który chce wejść w ten biznes. Coraz więcej ludzi szuka informacji na ten temat i coraz większa ilość dziewczyn interesuje się wrzucaniem swoich zdjęć na OF.

Teraz jedna z polskich streamerek Twitch założyła swojego OF, za którego dostęp trzeba zapłacić około 100 złotych. Wzbudziło to oczywiście spore kontrowersje.

Streamerka odpowiada wszystkim “zawiedzionym”

Dostęp do OF był przez jakiś czas darmowy, znajdowało się tam kilka zdjęć, po czym mrs_honey zmieniła ofertę na 19 dolarów.

Ludzie krytykowali, że na profilu nie znajduje się nic niesamowitego, ale streamerka informowała o tym dość otwarcie. W każdym razie, napisała na swoim serwerze Discord, że OF zakładała dla “gentelmanów”.

Na Twitterze również odpisała:

OF robi się naprawdę poważnym biznesem, który wywołuje mnóstwo emocji. W tym przypadku na profilu napisane jest “Stawiam na dobra zabawę i wysokiej jakości SFW content”, trudno więc liczyć na to, że będą tam treści 18+.

Sprawą zainteresował się Nitro, który dzwonił do streamerki. Cała rozmowa trwała kilka minut, ale ten kluczowy moment:

Klip: B’Killer

Ile mrs_honey mogła zarobić? Zazwyczaj jest tak, że mniej więcej 1/3 lajków to liczba subów. Nawet Nitro przyjął takie liczby:

“To jak masz 4 zdjęcia i masz 328 lajków, bo to pokazuje, to nam wychodzi… Podejrzewam, że nie wszyscy polajkowali wszystko, 130.”

130 subów po 100 złotych to pokaźna suma, ale warto tutaj wspomnieć, że dostęp był darmowy. Dopiero teraz jest płatny. Określenie dokładnej kwoty nie jest więc możliwe.