w

Polska youtuberka QueenOfTheBlack faktycznie nagrała p**no. Tak wygląda film

QueenOfTheBlack faktycznie zrobiła to, co zapowiadała. W sieci pojawiły się jej nagrania, na którym robi dokładnie to, czego się spodziewacie.


To chyba jedna z pierwszych polskich youtuberek, która faktycznie się do tego posunęła. W tym momencie nagrania pojawiają się w różnych źródłach, natomiast w większości wypadków mają nałożoną cenzurę. Tak, zgadliście, tutaj to zobaczycie. Słychać i widać tam wystarczająco dużo.

Sam paywall to spora suma, bo ponad 500 złotych, ale ponoć ludzie to kupują. Czy faktycznie jest tam to, co zapowiada Julia? Tak. Chyba po raz pierwszy rzeczywiście nie jest to gonienie za kurczakiem czy tego typu rzeczy.

QueenOfTheBlack i film p…

Wiadomo, że my to my. QueenOfTheBlack bardzo mocno to promuje, więc pewnie prędzej czy później nawet te filmy bez odpowiedniej cenzury trafią do ludzi. Na razie są to zasłonięte nagrania, z których i tak już sporo widać. Na tyle, że musimy odesłać w miejsce dla kolegi. Odnośniki pod zdjęciami.

Film znajdziecie tutaj.

Drugi film znajdziecie tutaj.

Cóż, można się spodziewać, że to tylko początek. W sumie dwa filmy kosztują po 200 dolarów, więc ponad 800 złotych. Mało kto zapewne się na to zdecyduje, choć kto wie. Niby ktoś tam to kupuje, ale wystarczy moment poczekać, by zaczęło to latać w pełnej wersji. Jest to jednocześnie jedna z naprawdę niewielu influ, która ze świata Youtube przeniosła się do tego innego.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka