w

Polska youtuberka takimi zdjęciami zachęca na swoją niebieską platformę

Reklama

Jedna z polskich youtuberek, która walczyła w High League, zaczęła mocniej promować swoją niebieską platformę. Jej zdjęcia szybko stały się popularne.


Nie ma wcale tak wielu polskich youtuberek, które założyły swoje niebieskie platformy. Oczywiście nie ma ich też mało. Wiele z nich wstawia tam zdjęcia takie, które na luzie mogłyby trafić na Instagrama.

Są też dziewczyny, które faktycznie pokazują więcej. I tak Masza zaczęła publikować zdjęcia nie tylko na platformie, ale także w innych miejscach, chociażby na X. To jedno, najnowsze zdjęcie w sumie nie nadaje się nigdzie indziej, bo jego publikacja na pewno grozi banem.

Najwyraźniej to działa

Reklama

Dziewczyny już dawno rozkminiły, że żeby ktoś wiedział o niebieskiej platformie, to najpierw trzeba publikować jakieś zachęty. Masza na swoim X opublikowała coś, czego w sumie nawet nie możemy bezpośrednio pokazać.

https://twitter.com/maszaaaaaa

Ale pośrednio już tak – tutaj. Inne zdjęcia są już bardziej lajtowe. Ale jest to taktyka, którą przyjmuje naprawdę wiele dziewczyn. Najlepiej chyba idzie to wtedy, gdy celuje się w rynek zagraniczny.

Video

X: https://twitter.com/maszaaaaaa

Dla wielu kobiet niebieska platforma stała się w pewnym momencie absolutnie podstawowym źródłem pieniędzy i trudno się temu specjalnie dziwić. Szczególnie właśnie dla influencerek, bo w czystej teorii nie trzeba czytać opinii, komentarzy ludzi z YT czy Twitcha.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka