w

Polski youtuber, który przebija Friza wyświetleniami o tym, co tak naprawdę sądzi o Karolu

Jeden z polskich youtuberów, który przez wiele miesięcy przebijał wyświetleniami Friza, wypowiedział się na jego temat.


Kiedyś już pisaliśmy, że na polskim Youtube jest osoba, która spokojnie przebija Friza i samą Ekipę wyświetleniami. Było to dobre 5 miesięcy temu. Mało kto wtedy w ogóle zdawał sobie z tego sprawę i w sumie niewiele się w tej kwestii zmieniło.

Gdybyście mieli podać najpopularniejszych obecnie youtuberów, to zapewne byłby to właśnie Friz, może reszta Ekipy, Gimper, Wardęga, Konop etc. Tymczasem jest ktoś, kto ma i tak większe wyświetlenia od nich.

Czvjnik o Frizie

Czvjnik to youtuber, który słynie głównie z Shortsów. Jego miesięczne wyświetlenia przebijały w przeszłości nawet 100 milionów. Dzisiaj nadal są na wysokim poziomie. Tylko w zeszłym miesiącu youtubera zaczęło subować 85 tysięcy osób.

Jego wyświetlenia to spokojnie ponad 20 milionów, gdzie raczej oscylują one w granicach tych 30 milionów – czyli dokładnie pułap Friza.

Czajnik podczas Aferek wypowiedział się w sprawie Karola. W sieci od jakiegoś czasu mówiło się, że Friz zaczął robić Shorty właśnie ze względu na sukces Czajnika. Jak youtuber się do tego odniósł?

Klip: Aferki na Youtube

Widać, że Czvjnik ma duży respekt do Friza. Ich content jest bardzo różny, choć wyświetlenia i pozycja na Youtube zdają się być obecnie w miarę podobne. Nie ma tu natomiast mowy o jakiejś konkurencyjności. Shorty nijak mają się do normalnych filmów, choć Czvjnik zajął się ostatnio również filmami. Te przykładowo w 24 godziny zdobywają po 300 tysięcy wyświetleń.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka