w

Polski youtuber zatrzymany przez policję. Było dość nerwowo: „Pan ma być dla mnie miły i uprzejmy”

Jeden z polskich youtuberów i ogólnie osobowości „telewizyjnych” został zatrzymany przez policję w związku ze swoim samochodem.


Tego typu rzeczy dzieją się codziennie i zapewne w ogóle nie byłoby o tym głośno, gdyby nie to, w jaki sposób youtuber rozmawiał z policją. Wyszło dość nerwowo i przy okazji zabawnie. To, że policja zatrzymała go za „stan techniczny” kompletnie nie jest dziwne.

Ostatnio policja bardzo mocno kontroluje samochody, które nie mają z przodu rejestracji (mimo posiadania naklejki na szybie). Tutaj doszło także przyciemnianie przednich szyb, które zamiast 70%, to przepuszczały nieco ponad 15% światła.

„Tak to pan może sobie mówić wie pan, nie do mnie”

Zatrzymany został Abus, którego możecie kojarzyć i z telewizji i kanału Strong Ekipa. Jeździ on Corvettą, która jest dość mocno zmodyfikowana. Dobrze, że policja nie przyczepiła się do głośności wydechu, bo mogłoby być różnie.

Youtuber został zatrzymany przy okazji kręcenia materiału z innym youtuberem – Hi_5. Na początku było dość nerwowo, bo policjant nie był zbyt miły. To dość zaskakujące, bo jednak przy kamerach policja zazwyczaj zachowuje się lepiej.

W każdym razie skończyło się tutaj na zabraniu dowodu rejestracyjnego i mandacie w kwocie 100 złotych. Niewielka jest to szkoda, bo wystarczy zdjąć folię z szyb (ewentualnie znaleźć dobrą stację diagnostyczną) i przyczepić tablicę na czas przeglądu. Policja ogólnie mogła pójść youtuberowi na rękę i dać mu pokwitowanie na dojechanie do domu, ale najwyraźniej zdecydowano, że samochód zagraża bezpieczeństwu w ruchu drogowym.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka