w

Polski, zbanowany streamer Twitch, na poważnie zastanawia się nad karierą w filmach dla dorosłych

Jeden z polskich streamerów, który przeniósł się na Youtube, na poważnie wspomina o tym, że myśli nad karierą w filmach 18+.


Podczas gdy polskie streamerki Twitch zakładają kolejne konta na OF, jeden ze zbanowanych już streamerów myśli na poważnie nad nieco bardziej rozszerzoną i śmiałą karierą. Nie będzie tajemnicą, że chodzi tutaj o Paramaxila.

Paramaxil ma “otwarte drzwi” do tego typu biznesu, bowiem to właśnie jego nagrania 18+ wyciekły kilka miesięcy temu. Ludzie się pośmiali i w sumie tyle. Streamer ma z tym ogromny luz, który pokazuje na najnowszych filmach.

To byłaby zaskakująca historia

W jednym z ostatnich filmów Paramaxil wprost powiedział o swoich planach, nad którymi nadal się zastanawia:

(…)sam się łamię ze sobą, czy stać się takim polskim R***o S., aktorem filmów dla dorosłych, bo mam wrażenie, że ta branża raczkuje w Polsce, a mi zostały otworzone bramy do tego, żeby pokazać, jak powinno się to robić. Już pewne kroki w tym kierunku poczyniłem, jednak dalej waham się co do decyzji, czy wchodzić pełną gębą w tę branżę(…). Bo pomysłów mam bez liku, jeśli o to chodzi, mam też już parę osób chętnych do współtworzenia tego typu contentu.

Czy ludzie byliby tym jakoś szczególnie zaskoczeni? Raczej nie. Paramaxil jest już dobrze znany, jego filmy osiągają całkiem zadowalające wyniki, przynajmniej, jak na Youtube’a i powrót do streamowania:

Pytanie, jak to wszystko mu się ułoży. Z pewnością byłby to zwrot akcji, o który nikt Paramaxila by kiedyś nie podejrzewał.