w

Polskie kanały commentary będą miały ze sobą walkę na Fame MMA? Jest na to szansa

Wygląda na to, że polskie kanały commentary mogą zacząć walczyć między sobą nie tylko na Youtube, ale także w oktagonie.


Mateusz Spysiński już jakiś czas temu został ogłoszony przez Fame jako kolejny zawodnik federacji. Youtuber miał już ustawioną walkę, ale jak dowiadujemy się z jego Twittera, przeciwnik finalnie odmówił.

Youtuber zapytał, kogo ludzie widzieliby jako jego potencjalnego przeciwnika. Co ważne, Spysiński wymienia, że ta osoba musi być debiutantem. I tu pojawia się lekki problem.

Boxdel o przeciwniku dla Mateusza Spysińskiego

Boxdel podczas Aferek wspomniał o tym temacie mówiąc, że dobrym przeciwnikiem byłby tutaj Konopski – faktycznie, wydaje się, że chłopaki nie przepadają za sobą jakoś szczególnie.

No Konopski byłby zaj**istym akurat pickiem. – mówi Włodarz Fame MMA

Problem w tym, że Konopski nie byłby debiutantem. Dlatego w teorii on odpada. Boxdel wymienił kilka osób, które mogłyby zmierzyć się z Mateuszem tak stricte ze względu na ewentualne konflikty:

  • Majewski,
  • Reżyser Życia,
  • Carrioner,
  • Karol ze 110%,
  • Dredziasty.

Nie wiadomo, z kim finalnie miałby walczyć Spysiński i z kim ostatecznie zawalczy. Boxdel wydaje się bardzo spokojny przy tym temacie. Mówi, że na pewno ktoś się znajdzie i prędzej czy później, youtuber wejdzie do klatki.