Popularny youtuber Minecrafta pokazał, jak wygląda jego nowa dziewczyna

Minecraft

Reklama

Popularny brytyjski streamer postanowił, że pokaże widzom, jak wygląda jego partnerka.

Reklama


W przypadku sławnych influencerów fani nie interesują się już jedynie tym, z czego dana osoba zasłynęła, np. streamami z konkretnej gry. Czym popularniejszy staje się dany streamer czy youtuber, widzowie chcą wiedzieć o nim coraz więcej. Często wypytują o poglądy, życie codzienne, rodzinę czy kwestie miłosne.

To, czy sławna osoba jest w związku oraz z kim w nim jest, wzbudza spore poruszenie i nierzadko niemałe kontrowersje. Nic więc dziwnego, że sporo widzów wyczekuje momentu, w którym ich ulubiony twórca podzieli się informacją o tym, jak prezentuje się status jego związku lub pokaże swojego partnera przed kamerą.

Jak wygląda dziewczyna TommyInnita?

Thomas Simons, znany bardziej jako TommyInnit, to popularny streamer i youtuber z Wielkiej Brytanii. Zaledwie 19-letni twórca dorobił się ogromnej grupy widzów, a co za tym idzie – popularności i rozpoznawalności. Zasłynął głównie z filmików o tematyce związanej z grą Minecraft. Wraz ze wzrostem subskrybentów jego fani zaczęli się też interesować jego życiem osobistym, więc także sferą uczuciową. Inaczej mówiąc – interesowali się, czy Tommy ma dziewczynę, a jeśli tak – jak ona wygląda lub jak się nazywa.

Reklama

Streamer zdecydował się pokazać twarz swojej partnerki, co oczywiście wywołało spore zamieszanie wśród jego widzów. Moment, w którym ukazana została jej twarz, można zobaczyć na poniższym urywku.

Video

Jest to tylko wyrywek dłuższego filmu o tytule „Minecraft, But My Girlfriend Face Reveals…”, który pojawił się na Youtube. W komentarzach nietrudno zauważyć, że praktycznie każdy odnosi się do drugiej połówki Youtubera lub ich związku.

Naprawdę dobrze się uzupełniają. Tommy jest chaotyczny i w ogóle, a ona po prostu siedzi w spokoju.

Wielu fanów zgodziło się z powyższym komentarzem, co widać po jego ocenach. Nie jest to również jedyny komentarz, który mówi o tym, że para dobrze się dobrała.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej