w

„PPV na Fame MMA 21 nie działa” Anulowane zamówienia, niedostępny w regionie

Reklama

Są jakieś dziwne problemy z PPV na Fame MMA 21. Błędy są na ten moment dwa, choć niewykluczone, że pojawi się ich więcej, lub w ogóle, że zostaną naprawione.


Użytkownicy zgłaszają dwa problemy. Jeden jest stosunkowo prosty do naprawienia, czy ogólnie poradzenia sobie z nim. Chodzi tutaj o wyskakujący komunikat:

Produkt niedostępny w twoim regionie

Strona nakazuje założenie nowego konta. Borykają się z tym osoby za granicą, lub korzystające z VPNa. Wystarczy założyć nowe konto, o ile macie taką ochotę.

Druga, gorsza opcja

Reklama

Drugi problem to z jakiegoś powodu anulacja zamówienia. Ludzie kupują PPV i dostają zwrotke na maila, że ich zakup został anulowany. Nie ma tam żadnego powodu, to pusta informacja o anulowaniu zamówienia.

Jeżeli też tak macie, to trzeba spróbować ponownie, lub zmienić internet. Ponoć działa kupienie na innym necie, chociażby mobilnym. Lista błędów pewnie będzie aktualizowana, choć oprócz tego wszystko wydaje się działać.

Oficjalna strona została trochę zmieniona. Teraz widać tam dokładniejszą rozpiskę. Co ciekawe, jeżeli jesteście w Canal+ to i tak płacicie dodatkowe 39 złotych. O ile wyrazicie zgody marketingowe.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka