w

Przeciek ukrytej walki na Fame MMA z byłym członkiem Ekipy Friza. Nawet Wardęga do podejrzewał

Wygląda na to, że finalnie pojawiły się informacje na temat ukrytej walki w Fame MMA.


Od początku wszyscy byli przekonani, że ukryta walka będzie starciem Rafonixa z kimś, kto pasuje do niego wagowo. To oczywiście z tego względu, że Rafon niekoniecznie może pojawiać się na Youtube. Zawsze jest bowiem szansa na to, że Youtube zbanuje kanał, na którym pojawi się influencer.

Pozostawało tylko dobrać mu przeciwnika. I najwyraźniej ten w końcu się znalazł. Podczas podcastu „Szalony Podcast” padło zestawienie, które obstawiał nawet Sylwester Wardęga – coś w tym więc musi być.

Ukryta walka na Fame MMA

Czyli ukryta walka to ponoć pojedynek Rafonixa z byłym członkiem Ekipy. Do tej pory tylko jedna osoba oficjalnie stamtąd odeszła, a był nią Mixer. Dlaczego Fame go nie pokazało? Ludzie wspominają, że brak jego udziału niewiele zmienił, bo nie jest to typowy „zadymiarz”.

Oczywiście nie można tego traktować jako w pełni potwierdzonej informacji, ale ma to wszystko sens.

Czyli teraz pozostaje już tylko czekać na finalnie ujawnienie. Rafonix jest dość prostym typem, bo jako jedyny nie może się pokazywać na YT. Dobranie mu przeciwnika też nie było jakieś trudne, ale to właśnie on jest największym znakiem zapytania.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka