w

QueenOfTheBlack nie przemyślała konsekwencji publikowania tego Story

QueenOfTheBlack albo bierze, co popadnie, albo z premedytacją wrzuciła Story, które może wiązać się z poważnymi konsekwencjami.


Influencerki i influencerzy promują różne rzeczy, natomiast zazwyczaj ich największym problemem jest to, że nie oznaczają reklam czy płatnych współprac. QueenOfTheBlack poszła jednak znacznie dalej. Tu nawet nie chodzi o reklamowanie scamu.

Według tego, co piszą różne osoby, Julia zdecydowała się na reklamę czegoś, co po prostu jest nielegalne. Informacje o tym zaczęły się rozprzestrzeniać po różnych grupach, natomiast chyba pierwszy wpis na ten temat wyglądał tak:

QueenOfTheBlack chyba tego nie przemyślała

Jeżeli faktycznie jest to prawdą, to Julia może mieć spore problemy. Tylko na naszego maila przyszło kilkanaście wiadomości na ten temat. To już nawet nie jest scam, a coś grubszego.

Video

Fajny sposób na zaoszczędzenie. Potem weźcie wytłumaczcie, że skorzystaliście tylko z polecenia influencerki. Filmy już są usuwane z różnych profili, natomiast spokojnie, stąd nic jeszcze nie zniknęło.

Teraz zapewne zrobi się o tym faktycznie głośniej i jeżeli użytkownicy w tym wypadku Twittera mają rację, to jest to już bardzo problematyczne do wybronienia się w razie zgłoszenia tego do odpowiednich instytucji.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka