w

QueenOfTheBlack, polska youtuberka, nagrała z nimi takie filmy, jak myślicie

Był pomysł na coś takiego ze strony Amadeusza, ale nigdy nie doszło to do skutków. Realizacja projektu, czy też raczej pomysłu, przyszła więc z innej strony.


Amadeusz miał kiedyś pomysł, by nagrywać z tzw. Laydyboyami. Wiele osób będzie to pamiętać, bo poszło to potem już viralowo. Nigdy jednak nie doszło do wspólnego contentu na niebieskiej platformie.

Tymczasem okazuje się, że dokładnie to zrobiła jedna z polskich youtuberek. Ta nie ma już w sumie czym się przejmować, więc projekt Amadeusza doczekał się realizacji.

Oprócz tego youtuberka dalej udostępnia normalnie fragmenty swoich „filmów”:

Video

To się wydarzyło

Powstały więc „bardzo ostre filmy” z osobami z Tajlandii. Skoro nawet Amadeusz odpuścił temat, to wiadomo, że jest tu naprawdę wysoko. Poziom absurdu został na pewno tutaj po raz kolejny przekroczony, co nie przeszło bez uwagi użytkowników X.

Video

Ciężko powiedzieć, czy w ogóle ktoś jest tym zainteresowany, bo chodzi finalnie o QueenOfTheBlack, ale jak widać, oryginalny pomysł znalazł osobę, która ostatecznie to zrealizowała.

Lecimy z bardzo grubym contentem z Ladyboyami, ponieważ jest tu bardzo mnóstwo ladyboy’i. I ja ostatnio byłam w paru barach, gdzie znalazłam właśnie bardzo dużo i chciałabym Was zaprosić, ponieważ na niebieskiej stronie dzieje sie teraz bardzo dziki content. I każdy, kto wykupi dzisiaj, a jeszcze dodatkowa rzecz, jest 50% zniżki, dostanie ostre filmiki z ladyboyami, które nagraliśmy w łazience. Także zapraszam Was, bo kosztowało mnie to dużo stresu.

Video

Z jednej strony absurd, z drugiej widać, że wywołuje to jakieś tam poruszenie na X, więc zapewne cel został osiągnięty. Nie wiadomo, jak faktycznie to wygląda „w środku”, bo nikt nie jest na tyle odważny, by w ogóle próbować to oglądać. Fakt faktem, granica po raz kolejny została przesunięta.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka