w

QueenOfTheBlack wstawia te filmiki już nawet za darmo. Youtuberka wróciła

QueenOfTheBlack nadal żyje w swoim własnym uniwersum, niekiedy przypominając o sobie w ten czy w inny sposób.


QueenOfTheBlack po wszystkich tych swoich akcjach nadal jest z chłopakiem, z którym rozchodziła się już kilkanaście razy. Dziewczyna wróciła na Youtube, w efekcie czego znowu zwróciła na siebie uwagę. Film ten nie zdobył jakiejś wielkiej popularności, ale wystarczył, by ludzie o niej ponownie mówili.

https://youtu.be/Ejo6Q1cEegU

W sumie to u niej chyba niewiele się zmienia. Na swoim Instagramie ostatnio pisała, że zmienia content o 360 stopni, co zdaje się zgadzać ze stanem faktycznym.

Co dobre, to chyba ogólnie nieco u niej lepiej. Nadal wypisuje dziwne rzeczy, ale chyba przestała robić tak chore akcje, jak w przeszłości.

Już nawet za darmo

Oczywiście nadal główną działalnością QueenOfTheBlack jest niebieska platforma, ale co ciekawe, Julia udostępnia też część filmów za darmo, zapewne w ramach promocji. O tyle dziwne, że nadal na swoim TT wrzuca to zakryte, na watchmemore już odkryte.

https://twitter.com/Cryingjulcia

Tymi odkrytymi ludzie dzielą się dalej, szczególnie w ostatnich kilkunastu godzinach. Na TT są nagrania, które pokazują, w jaką stronę to wszystko zmierza:

Video

Czy QueenOfTheBlack kiedyś znajdzie swoją drogę? Ciężko powiedzieć, być może wygląda ona właśnie w ten sposób. Dalej jednak zaskakujące, że znajduje to swoich odbiorców.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka