Rafonix zbanowany na Twitchu „jak cokolwiek stracę z deali to oddasz kolego potrójnie”

Rozrywka

Reklama

Konto Rafonixa zablokowane na Twitchu, jaki jest tego powód?

Reklama


Marcina „Rafonixa” Krasuckiego zna praktycznie każdy.Było o nim naprawdę głośno na przełomie 2015 roku. Wtedy między innymi otrzymał on permanentnego bana na Twitchu i pożegnał się z platformą, jak się wtedy wydawało — na zawsze. Jednak w kwietniu za sprawą Fame MMA został odbanowany i dano mu drugą szansę.

Teraz po trzech tygodniach streamów jego kanał po raz kolejny został zawieszony, chociaż Rafonix traktuje to bardziej jako „prank”. O co chodzi i za co według streamera zablokowano mu konto?

Rafonix zbanowany

Dziś Marcin Krasucki poinformował fanów o powodzie blokady, którego tak naprawdę według niego nie ma. Streamer twierdzi, że odpowiedzialne za to są masowe zgłoszenia przez fanów swojego dawnego wroga, który nakazał reportować go na swojej transmisji. Pierwszą część wyjaśnień znajdziemy na instastory Rafonixa:

Reklama

Video

Chociaż streamer nie podał dokładnych danych osoby, to raczej nie trudno odgadnąć o kogo chodzi, szczególnie po słowach o pękniętej nodze kilka lat temu na walce.

To jednak nie wszystko, Rafonix postanowił odnieść się do sprawy również na swoim Fanpage:

W komentarzu pod wpisem dodał również, że wyciągnie tego konsekwencje, szczególnie jeżeli straci on przez to współpracę.

Kiedy Marcin Krasucki powróci na platformę? Jeżeli faktycznie powodem są masowe zgłoszenia, to powinien otrzymać unbana już niedługo. Problemem natomiast jest fakt, że jest weekend, przez co administracja Twitcha może mieć opóźnienia w sprawdzaniu zgłoszeń oraz to, że nie ma on partnera. Jest on przez to podatny na masowe reporty oraz jego sprawy mają niższy priorytet.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej