w

Rekord na polskim Youtube i prawdopodobnie w polskim internecie

Reklama

Na polskim Youtube doszło do czegoś, co na długo zostanie zapamiętane. Padł absolutny rekord.


Rekord wyświetleń, czy rekordy popularności to jedno. Ale to jest kompletnie inna kategoria. Wiele mówiło się i nadal będzie się mówić o Kanale Zero, o decyzjach, działaniach, domniemaniach. Ale to wszystko blednie przy tego typu akcjach.

1,20h potrzebował Krzysztof Stanowski i cały Kanał Zero, by zebrać milion złotych. Obecnie zbiórka zbliża się do 1.7 miliona złotych na Malwinę, córkę jednego z polskich reprezentantów.

1,3 miliona podczas programu

Reklama

Podczas jednego streama, który trwał 2,2h zebrano ponad 1,3 miliona złotych. Leczenie córki Batłomieja Marszałka, zawodnika wodnej Formuły 1 kosztuje około 200 tysięcy złotych miesięcznie. Koszta są więc ogromne. Wszystko to prowadzi do zastrzyku, który ma zostać podany Malwince po przekroczeniu 4 roku życia.

Łączne koszta leczenia oscylują w granicach 17 milionów złotych, ale jak zapowiedział Krzysztof Stanowski, jak będzie trzeba, to będzie siedział i kilkadziesiąt godzin przed ekranem i zbierał pieniądze.

Piękna sprawa. Nagle okazuje się, że te wszystkie podziały, jakie ludzie próbują robić nie mają kompletnie żadnego znaczenia. Jest to na pewno rekord polskiego Youtube.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka