w

Rekordowa propozycja we freak fightach. To wcale nie Tede i jego 4 miliony

Tede został zaproszony na konferencję Clout MMA. Podczas jednego z wywiadów ujawnił, że dostał propozycję walki za 4,5 miliona złotych.


Tede zaskoczył wczoraj wiele osób, mówiąc, że dostał propozycję walki za milion euro. Są to okolice 4,5 miliona złotych. Ta kwota została klepnięta przez którąś z federacji, potencjalnie Fame MMA – to jednak nie zostało potwierdzone.

Wiadomo natomiast, że milion euro leżało na stole. Nie zgodził się jednak przeciwnik, który miałby walczyć z Tede, a potencjalnie chodzi tutaj o Peję. Sam raper wspomina podczas wywiadu, że nie może tego zdradzić. Ale Tede wielokrotnie mówił, że Peja to ta osoba, z którą mógłby się zmierzyć.

Video

Wywiad: https://youtu.be/R39S56DX6aE

Milion euro brzmiało absurdalnie. Ale okazuje się, że i tę kwotę udało się przebić i to bardzo mocno. Ktoś inny dostał rekordową propozycję.

Quebonafide 6 milionów za walkę – Fame MMA?

Jest jedna federacja, którą było na to stać. Prawdopodobnie więc mówimy o Fame MMA. Sam Quebonafide miał dostać propozycję 6 milionów złotych za swoją walkę.

6 milionów złotych to okolice tego, co kiedyś życzył sobie Friz. Ogromne pieniądze, ale i ogromna osobowość, która miałaby je otrzymać. Teraz pytanie – czy ktoś dostał więcej niż te 6 milionów? Prawdopodobnie nie, więc będziemy mieli tutaj absolutny rekord.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka