w

Robaki, śmieci, zamawianie worków z nawozem i donejty. Jaca i Mariusz od Daniela Magicala

Reklama

To przykre, w jakim kierunku zmierza historia dwóch osób, które w teorii mogłyby spokojnie sobie egzystować.


Jaca przez wielu będzie kojarzony z transmisjami Daniela Magicala. Były partner Gosi, mamy Daniela, mieszka obecnie z Mariuszem. Wszystko to transmitują na Kicku, co ogląda całkiem sporo osób. Baobab, jedna z osób z tego środowiska, dała na Instagramie znać, jak to wygląda od środka.

Jeżeli ktoś kompletnie nie ogarnia – „Francuzy” to po prostu karaluchy. Kilkukrotnie już opisywaliśmy smutne interwencje policji właśnie u tej dwójki.

Donejty dalej się sypią

Reklama

Widzowie oglądają, wysyłają donejty i zamawiają różnego rodzaju rzeczy, również alkohol. Nie do końca jest jasne, do kogo tak naprawdę trafiają pieniądze z donacji i to w tym wszystkim jest chyba najdziwniejsze.

Co więcej, ludzie cały czas tam coś zamawiają. Ostatnio jeden z użytkowników Wykopu wrzucił screena z zamawiania 25 kg worków z odkwaszaczem. Po co i dlaczego? Najmniejszy koszt za rzeczy, które są najcięższe – problem z wniesieniem, problem z przestawieniem tego etc.

Video

Napisać, że te transmisje są niepokojące, to mało – każdy widzi, że nie jest najlepiej i że przydałaby się jakaś interwencja. A ludzie dobrze się w sumie bawią przy oglądaniu tego i donejtowaniu.

Według statystyk średnia ilość oglądających to 407, natomiast w peaku transmisję oglądało 2,5 tysiąca osób w ostatnich 30 dniach.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka